Wycieczka do Krakowa

Dnia 8 października dziecięca, młodzieżowa i kobieca drużyna pożarnicza odbyła wycieczkę do Krakowa. Była to nagroda za wytrwałość, chęć i poświęcony czas włożony w trud przygotowywań na zawody oraz zachęcenie do dalszej działalność w szeregach OSP.

Serdeczne podziękowania składamy Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie na ręce Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej nadbryg. Piotra Filipek.

Odwiedziliśmy:                                                                                                                 Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie                                            JRG 6 Kraków                                                                                                                          JRG 1Kraków                                                                                                                            Zamek Królewski na Wawelu                                                                                         Wieże Mariacką

Dziękujemy każdej jednostce za ciekawe oprowadzenie i przedstawienie swojej specjalizacji oraz pokazanie nowoczesnego sprzętu i bardzo miłe przyjęcie całej naszej grupy. Pani przewodnik za świetne przybliżeni historii Zamku Królewskiego i wiele ciekawostek.

Dziękujemy i do zobaczenia!